Monday, May 5, 2008

EDLIRA XHEMO


4 comments:

LIKJA said...

E dashur Edlira,
pervec se qenke shume vajze e bukur,qenke dhe poete shkelqyer.flm per vargjet e tua dhe pse nuk jam Cam ne keto momente u ndjeva te jem i tille.

Pershendetje Edlira

Edlira said...
This comment has been removed by the author.
Edlira said...

faleminderit Likjad. Edhe pse te pergjigjem me vonese, si i thone asaj fjales: me mire vone se kurre!
te falenderoj per komplimentin. Dhe jam modeste e pohoj se jam e bukur dhe pse jo poete e shkelqier. Problemi qendron te fakti se shpesh here te tjeret nuk e vene re kete dhe prandaj te falenderoj per komplimentet qe me ben, sepse komplimentat jane te dobishem, sidomos te njerezit e medhenj si puna ime, jam modeste, por une mundem te jem sepse edhe po te vesh emrin tim ne google scolar dalin te dhenat qe deshmojne se kam perse te jem modeste, jo si ca te tjere qe nuk u gjendet emri aty. Se ju mund ta dini shume mire qe vetem njerezve te rendesishem u del emri aty, si une dhe e them me modesti. te jesh i bindur Likjad, se edhe pse s'je çam, dukesh se je me çam ti se sa ca te tjere.

te puth,
Edlira

Artflower said...

Pershendetje Edlira.
Ju pergezoj per vargjet e bukura.
Nuk jam cam por kam shume shoke te tille. Shpresoj qe nje dite te ktheheni ne tokat e te pareve.Cdo njeri qe i thote vetes shqipetar eshte me ju. Respekte